У ЗСУ сказали, скільки росіян воює в районі Бахмута і які їхні втрати

Наразі в районі Бахмута воює понад 40 тис. російських військових.

Їхні щоденні втрати на фронті сягають понад 100 вбитими й стільки ж пораненими. Про це в інтерв’ю “РБК-Україна” розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий.

За його словами, в районі Бахмута воює понад 40 тис. російських військ, у них приблизно 250 танків, до 300 артилерійських гармат і до 150 РСЗВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ взяли Бахмут в напівоточення Міноборони

“Що стосується втрат, учора Джо Байден сказав про приблизно 100 тисяч пораненими та вбитими. Перед тим контрадмірал Джон Кірбі теж казав про 100 тис., з яких, за його словами, 20 тис. точно летальні жертви. Наш міністр оборони Олексій Резніков називав втрати в 70 тис., але, можливо, він говорив про меншу ділянку”, сказав Череватий.

Він зазначив, що всі ці цифри абсолютно релевантні з огляду на їхні щоденні втрати: понад 100 вбитими й стільки ж пораненими.

“Цифра за останню добу (21-22 травня, Gazeta.ua) 120 вбитих та 144 поранених. Це якраз середньостатистичний показник. Це мова про Бахмут та околиці”, розповів речник.

Цієї доби активність наступу росіян на Бахмутському напрямку фронту знизилась.

В українських військових є незначні просування на флангах на півночі та півдні від Бахмуту, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в Telegram.

За її словами, у Бахмуті наші сили досі контролюють південно-західну околицю в районі “Літак”.