У Путіна відреагували на події в Бєлгородській області

Події в Бєлгородській області викликають “глибоке занепокоєння” і вимагають від Росії “великих зусиль”.

Про це заявив речник кремлівського диктатора Дмитро Пєсков, коментуючи ситуацію в охопленому боями регіоні РФ, пишуть росЗМІ.

Представник Володимира Путіна назвав російських добровольців, які діють у Бєлгородській області, “українськими бойовиками”.

“Це викликає глибоке занепокоєння і вимагає від нас великих зусиль. Потрібно виходити з того, що всі вони українські бойовики”, цитують пропагандисти Пєскова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прорив у Бєлгородській області може бути “прелюдією” до контрнаступу генерал США

За його словами, спеціальне засідання Ради безпеки РФ щодо ситуації в Бєлгородській області не планується.

Речника також запитали, чому заявлена “зачистка” Бєлгородщини триває вже понад добу. На це питання відповісти не зміг. Переадресував пропагандистів до правоохоронних органів, міноборони та Федеральної служби безпеки.

22 травня у Бєлгородській області почалися військові дії, за які взяли відповідальність формування етнічних росіян РДК та легіон “Свобода Росії”. Обидва воюють на боці України. Російська місцева влада заявила про проникнення “української ДРГ” і запровадили режим “контртерористичної операції”.

Головне управління воєнної розвідки події в області назвало операцією для створення “смуги безпеки”, яку проводять громадяни РФ з легіону “Свобода Росії” та РДК. В Офісі президента кажуть, що непричетні, але “спостерігають із цікавістю”.

23 травня легіон “Свобода Росії” та РДК заявили, що продовжують операцію зі “звільнення” Бєлгородської області. Ніяких деталей бійці не розкрили.