“Бахмут не захоплений Російською Федерацію” ‒ Зеленський про бої за місто

Українські війська 21 травня продовжують виконувати важливе завдання в Бахмуті.

На цей час Російська Федерація не контролює місто. Про це на пресконференції сказав президент Володимир Зеленський, передає Gazeta.ua.

Президент наголосив, що чітко розуміє, “що відбувається сьогодні в Бахмуті й для чого це відбувається”. Однак, сказав, що не може ділитися інформацією про розташування та плани українських військових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Є різні варіанти”: у ЗСУ не виключають можливості виходу з Бахмута

“Але ми бачимо, що країна, яка більша нас в десятки разів, не може нас окупувати та виграти цю війну. І я думаю, ще трішки і ми будемо перемагати”, ‒ заявив Зеленський.

Президент також запевнив, що командування цінує життя українських воїнів, які продовжують виконувати дуже важливе завдання у Бахмуті.

“Найскладніше, якби в Бахмуті була якась військова тактична помилка і люди б опинилися в оточенні. Сьогодні вони виконують дуже важливе завдання, сьогодні вони знаходяться в Бахмуті. В яких точках, ділитися не буду, але це говорить про те, що Бахмут не захоплений сьогодні Російською Федерацію. Ніяких двох тлумачень цього бути не може”, ‒ наголосив Зеленський.

Українські захисники у Бахмуті 21 травня зберігають контроль над промисловими та інфраструктурними об’єктами, а також приватним сектором міста у районі “Літак”.

Російським загарбникам не вдалось оточити Бахмут і вони втратили частину панівних висот довкола міста. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр. За її словами, українські війська взяли місто у напівоточення.