“Наша сила зростає”: Зеленський зустрівся з лідерами “Великої сімки”

Президент України Володимир Зеленський у Японії 21 травня зустрівся із лідерами країн “Великої сімки”.

За його словами, Україна із всіма союзниками й партнерами досягла такого рівня співпраці, який забезпечує, щоб на демократію, на міжнародне право, на свободу зважали. Про це президент написав у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підбив підсумки першого дня зустрічей та переговорів у Японії

“У світі були намагання ігнорувати й зневажати те, що ми цінуємо. Але зараз це неможливо. Зараз наша сила зростає. І кожен, хто може забажати агресії проти демократичної країни, бачить, якою буде відповідь. І що більше ми з вами співпрацюємо, то менша вірогідність, що хтось іще у світі піде божевільним шляхом Росії”, зазначив Зеленський.

Водночас, за його словами, демократія потребує більшого.

“Я вважаю, нам потрібне очевидне глобальне лідерство демократії. Це головне, що ми забезпечуємо нашою співпрацею”, додав президент.

Президент України Володимир Зеленський 20 травня прибув до Японії для участі у саміті лідерів “Великої сімки”. Там він провів низку двосторонніх зустрічей.

Зокрема, зустрівся із прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком. Глава української держави подякував за лідерство Великої Британії в міжнародній коаліції винищувачів. Український президент також спілкувався з прем’єр-міністром Італії Джорджею Мелоні, президентом Франції Еммануелем Макроном та іншими світовими лідерами.