Розвідка сказала, чи є ще сенс українцям боятися РФ

Абсолютно весь арсенал наявних засобів Російської Федерації, які взагалі в принципі існують навіть теоретично у світі, вже застосований Кремлем.

Тому боятися чогось від РФ уже дивно, заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов у інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову.

“Боятися можна нового, а такого просто не існує. Мені здається, наше населення більш-менш звикло. Боятися наступу з боку Білорусі в найближчий термін не варто, а на сході ідуть постійні бойові дії, вони не вщухають”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ГУР пояснили, як росіяни відповідатимуть за свої злочини в Україні

Українцям слід нарешті повірити ні в якихось там “експертів, які все знають”, а перестати боятися Росію. Натомість слід почати нарешті вірити у себе, у свій народ, армію, владу.

“Треба зрозуміти, що ми виграємо цю війну, і це абсолютно не можна змінити нікому. Хто б як не хотів, Україна переможе. Це абсолютно вирішене питання. До речі, якщо подивитись за останні два з половиною місяці російський сегмент ЗМІ, вони там досить-таки вже прямо кажуть, що Росія програє, бо вона програє”, додав Буданов.

У президента Росії Володимира Путіна розвинулася параноя. На її тлі у російського диктатора існує безліч страхів, які виникли не просто так.

У Росії чітко виражені “дві вежі Кремля”, які протистоять одна одній. І цей “колективний Путін” займається балансуванням цих двох сил, щоб жодна не могла взяти гору. Бо щойно це відбудеться, певних видозмінень всередині Росії не уникнути.