Тривога в Україні: загроза “Кинджалів”

У Києві та низці областей оголошена повітряна тривога.

На Київщині виявили ворожий дрон, на сході країни загроза балістики, повідомляють моніторинг сайти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знищено вісім ракет: у ЗСУ повідомили деталі російського удару по Одещині

Наразі тривога, крім столичного регіону, оголошена на Дніпропетровщині, Чернігівщині, Запоріжжі, Харківщині, Житомирщині.

Фіксується рух ворожих безпілотників.

01.02 Оновлено

“Почервоніли” Рівненщина, Хмельниччина, Тернопільщина, Волинь. Тривога вже лунає на Миколаївщині, Одещині, Херсонщині. Повідомляють про загрозу ворожих дронів.

Карта тривог станом на 19 травня, 01:17

Попередження про загрозу лунає на Полтавщині, Харківщині, Черкащині. Оновлено 01.35 Монітори повідомляють про пуски “Калібрів” з Чорного моря. Загроза для південних областей. Працюють сили ППО. Оновлено 02.11 Навколо повітряного простору Києва працює ППО. “Перебувайте в укриттях до відбою!”, – повідомив начальник КМВА Сергій Попко. Оновлено 02.21 Монітори повідомляють про зліт носія “Кинджалів” МіГ-31К з аеродрому “Саваслейка”. Тривога оголошена по всій Україні.

Російські загарбники у ніч на 18 травня вчергове масовано атакували Україну ракетами та дронами.

Із 21:00 17 травня по 05:30 18 травня російські окупанти здійснили кілька хвиль ракетних атак по Україні з різних напрямків. Загалом випущено 30 крилатих ракет морського, повітряного та наземного базування. Українські військові знищили 29 крилатих ракет.

18 травня близько 5:00 у Києві пролунали вибухи під час повітряної тривоги. У столиці відпрацювали сили протиповітряної оборони.