Окупанти поповнюють втрати за рахунок військових із психічними розладами

Розпочалася 444-та доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України. Окупанти поповнюють свої лави за рахунок військових із психічними розладами.

З метою поповнення втрат в живій силі, до одного із підрозділів противника, що діє у Сватівському районі Луганської області, прибуло поповнення із числа відмобілізованих осіб, повідомив уранці 13 травня Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook.

“Серед новоприбулого особового складу, є військовослужбовці, які проходили лікування та реабілітацію через психічні розлади”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактика терору: ЗСУ попередили українців про небезпеку

Останнім часом, на тлі значних втрат, російські окупанти посилюють контррозвідувальні заходи у тимчасово захоплених населених пунктах.

“Зокрема, збільшилась кількість постів та патрулів у Ялті Донецької області. Представниками російської комендатури здійснюється пошук так званих інформаторів, проводяться обшуки”, звітує Генштаб.

Противник на фронті продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Протягом минулої доби відбулось 47 бойових зіткнень на зазначених ділянках фронту, в епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.