Зеленський виконав приємне і почесне завдання

Президент України Володимир Зеленський виконав дуже приємне і почесне завдання під час вечірнього відеозвернення.

Він подякував воїнам і підрозділам, які особливо відзначились у захисті держави від початку цього тижня, інформує Gazeta.ua.

Він відзначив Об’єднане статегічне угруповання військ (ОСУВ) “Хортиця” 3-тю і 5-ту окремі штурмові бригади та 28-му окрему механізовану бригаду імені Лицарів Зимового Походу.

“Дякую всім вам, хлопці, кожному солдату, сержанту й офіцеру за надзвичайно успішні дії зі знищення окупантів”, сказав президент.

Також відзначена ОСУВ “Таврія” воїни 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола, 55-ї окремої артилерійської бригади “Запорізька Січ”, 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка та 79-ї окремої бригади десантно-штурмових військ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я довго не розбиратимусь”: Залужний розповів про відлуння “совка” в ЗСУ

“Дякую всім вам за міцність на позиціях і силу в боях, за натхнення до перемоги, яке ви даєте всій Україні своєю влучністю та відвагою”, сказав Зеленський.

Також він подякував 406-ї окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова за чудові результати у знищенні місць зосередження ворога!

Відзначив також артилерійські розрахунки 63-ї окремої механізованої бригади.

“Кожен ваш влучний удар, наші герої, це збережені життя українців. Дякую вам!”, промовив Зеленський.

Також він відзначив підрозділ Національної гвардії. Зокрема, воїнів 1-ї та 14-ї бригад оперативного призначення, які захищають нашу державу на Донеччині та Луганщині.

“Дякую вам, нацгвардійці, і за вашу стійкість, і за ваше уміння силами своєї розвідки і артилерії посувати колишню “другу армію світу” нижче і нижче в переліку військових сил”, сказав президент.

Україна все робитиме для того, щоб перемогти у війні проти російської агресії вже цього року.

Водночас з контрнаступом доводиться дещо зачекати, поки деякі види озброєнь доправлять до України, президент Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю BBC та Eurovision News.

Український президент запевнив, що ЗСУ відженуть росіян якомога далі. Однак, визнав, що відновити повністю контроль над усіма територіями одразу може не вдатись.