“Давали два роки” – Лундгрен зізнався, що хворий на рак

65-річний шведський актор Дольф Лундгрен бореться з онкологічною хворобою.

Це триває вже вісім років, сказав він в інтерв’ю для шоу In Depth With Graham Bensinger, передає NV.

“Вони виявили пухлину у моїй нирці, і вони видалили її тут, у Лос-Анджелесі, 2015 року. Коли зробили біопсію, виявили, що пухлина є злоякісною”, сказав він.

Лундгрен проходив перевірки, і спочатку все було добре. Але 2020 року у нього з’явилися симптоми кислотного рефлюксу. Тоді виявили інші пухлини, одна з них розвинулася в печінці.

“Тоді мені стало зрозуміло, що це щось серйозне. Мені подзвонив хірург і сказав: “Ні, вона вже виросла”. Вона занадто велика. Ми не можемо її видалити, бо вона розміром з маленький лимон”, поділився актор.

Лікарі запропонували системну терапію. Через неї чоловік страждав від побічних ефектів, зокрема від діареї та різкої втрати ваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 58-річна зірка “Нестримних” продемонстрував відмінну форму на пляжі

“У нього дуже розболівся рот. У нього розболілися руки, ноги, і він не міг їсти нічого гарячого, нічого холодного чи гострого. Йому було важко їсти, і він продовжував худнути”, розповіла наречена Лундгрена, 25-річна Емма Крокдал.

Медики повідомили, що йому залишається жити два-три роки. Порекомендували зробити перерву і більше часу проводити з сім’єю.

“Я б не сказав, що я дуже засмутився. Скоріше мені було шкода моїх дітей, моєї нареченої та людей навколо мене”, зізнався актор.

Але він звернувся до онколога Александри Дракакі із Санта-Моніки. Вона запропонувала зробити ще одну біопсію, щоб з’ясувати мутацію та визначити, чи можна вилікувати її за допомогою ліків. Виявилось, що проти цієї мутації є багато препаратів.

Лундгрен лікувався медикаментозно і пухлина зменшилася на 90%. Зараз йому видаляють рубцеву тканину від пухлини. Результат лікування перевищив очікування.

“Як актор, ви намагаєтеся нести у світ позитивні емоції та позитивну енергію. Я завжди намагався бути добрим з усіма, кого зустрічав. І, можливо, це якось поверталося до мене, коли мені це було потрібно найбільше”, підсумував він.

На 60-му році життя помер український актор театру і кіно Андрій Харитонов. Глядачі запам’ятали його за роллю Артура Бертона у фільмі “Овод”. Харитонов довгий час лікувався через онкологію.