Ватажок терористів ДНР Пушилін оголосив мобілізацію

На тимчасово окупованій росіянами частині Донецької області ватажок так званої ДНР Денис Пушилін офіційно оголосив мобілізацію до лав окупаційних військ.

Від 1 травня набрав чинності його “указ” про створення та функціонування призовних комісій для мобілізації на захоплених територіях Донеччини. Про це у Telegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Він також опублікував фото підписаного Пушиліним “документа”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни не готові до затяжної війни з Україною ISW

“Поки окупанти забивають мізки людям про “перше травня ‒ улюблене свято”, на окупованій Донеччині гауляйтер Пушилін почав мобілізацію. Особливий привіт почекунам, які першими отримали російський паспорт за покликом серця”, ‒ зазначив Андрющенко.

Він також дав пораду українцям Маріуполя. Закликав виїжджати з окупованих територій.

“Ще не заборонено виїзд. Поки є шанс. Потім буде пізно. Нагадаю, що на зараз всі, хто мешкає в Маріуполі за задумом окупантів є росіянами. Тобто, підпадають під мобілізацію”, ‒ наголосив Андрющенко.

Останнім часом безповоротні втрати серед примусово мобілізованих до окупаційних військ мешканців Луганська та околиць сягають до 70 осіб за день.

Тому росіяни нині намагаються запобігти можливим проявам невдоволення серед місцевих жителів. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор. Зокрема, за його словами, ритуальним службам рекомендовано коригувати чисельність присутніх на похоронних процесіях.