Резніков назвав терміни контрнаступу ЗСУ

Україна готується до весняного контрнаступу, який має розпочатись протягом квітня-травня.

Терміни наступальних дій також пов’язані з погодними умовами. Про це в інтерв’ю ERR повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

У Резнікова також запитали, коли можна буде побачити передані від союзників танки Leopard на фронті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міноборони відповіло тим, хто пише “блоги і дописи” про контрнаступ

“Ви побачите їх у контратаці за рішенням нашого Генштабу. Вже планується за кількома напрямками. Це залежить від того, який момент є найбільш підходящим, як вони вирішать”, зазначив він.

Резніков наголосив, що також все залежить від погодних умов.

“Навесні наша земля дуже волога. Можна використовувати тільки гусеничну техніку. Думаю, у квітні-травні ми їх побачимо”, сказав він.

Резніков вважає, що цього року будуть дуже позитивні зміни для України.

Так, міністр впевнений, що українські військові продовжать звільняти тимчасово окуповані території, як це було зроблено у Київській, Чернігівські, Сумській, Харківській та Херсонській областях.

Україна за рахунок значного виснаження російських сил і західної зброї має дуже хороші шанси здійснити успішний контрнаступ навесні 2023 року.

Зокрема, Україна наразі має значну перевагу в порівнянні з російськими силами, хоча лінія фронту й змінювалась то в один, то в інший бік протягом останнього часу, а наразі відбуваються досить серйозні бої в районі Бахмута. Про це під час слухань у комітеті Сенату США з питань збройних сил у вівторок заявив міністр оборони США Ллойд Остін.