На ЧС-2022 Бразилія сенсаційно програла Камеруну, Швейцарія відправила додому Сербію

Увечері в п’ятницю, 2 грудня, визначилися всі учасники 1/8 фіналу футбольного чемпіонату світу 2022 року.

Останніми поєдинки третього туру групового етапу зіграли команди квартету G.

Камерун сенсаційно здолав Бразилію з рахунком 1:0. Єдиним став гол Венсана Абубакара на 92-й хв.

Бразильці тотально переважали суперників, більше володіли м’ячем, частіше били, проте зазнали поразки.

“Пентакампеоне” ще й могли втратити перше місце в групі. Для цього потрібно було, щоб Швейцарія обіграла Сербію з різницею в два голи.

Джердан Шакірі вивів швейцарців уперед на 20-й хв., проте серби зусиллями Александара Мітровича й Душана Влаховича зробили рахунок на свою користь.

Ще до перерви Бріль Емболо встановив нічию, а на старті другого тайму Ремо Фройлер запалив на табло остаточні цифри 3:2.

Сербія фінішувала в групі на останньому місці з одним очком, а Бразилія втрималася на першому.

В 1/8 фіналу Бразилія зіграє 5 грудня з Кореєю.

Португалія та Швейцарія зустрінуться між собою 6 грудня.