Компроміси не потрібні: Зеленський висловився про рішення Ізраїлю щодо ППО для України

Ізраїлю нема потреби шукати компроміси для надання Україні систем протиповітряної оборони. Це питання в першу чергу захисту мирних людей від російських терористичних актів.

Україна сподівається, що прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху відмовиться від політики спроб балансувати між Україною і Росією в цій війні, заявив президент України Володимир Зеленський під час свого виступу на NYT DealBook Summit.

Зеленський нагадав, що РФ застосувала проти української інфраструктури та мирного населення 550 іранських безпілотників. Для захисту від БПЛА і ракет РФ потрібна зброя, оборонна зброя, потрібно ППО і Нетаньяху про це прекрасно знає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія зможе самостійно виготовляти іранську зброю ЗМІ

“Це не зброя, яка атакує РФ, тому не потрібно тут шукати компроміси, це захист людей. Якщо він хоче зберегти свої особисті відносини з Путіним, він може продовжувати цей напрямок, але якщо він хоче зберегти історичні відносини Ізраїлю з українським суспільством, то, мені здається, потрібно робити максимум, щоб зберегти життя людей” – резюмував президент.

Ізраїль готовий почати поставки озброєння Україні у відповідь на закупівлю Росією іранських балістичних ракет. І якщо заяви Ізраїлю про готовність постачати Україні озброєння втіляться в життя, це буде гарною новиною для нашої країни.

Україна давно намагається придбати в Ізраїлю ППО і системи протиракетної оборони. Однак Ізраїль донедавна займав вкрай обережну позицію і постійно відмовляв Україні у військовій допомозі.