РНБО ухвалила рішення про запровадження санкцій щодо великої кількості фізичних і юридичних осіб рф (Відео)

Санкції проти росії

Повномасштабна війна росії проти України

Президент України Володимир Зеленський опублікував відеозвернення

Рада національної безпеки і оборони України шляхом письмового голосування ухвалила рішення про запровадження санкцій щодо великої кількості фізичних і юридичних осіб рф. Про це повідомляє РНБО у Facebook.

“Рада національної безпеки і оборони України шляхом письмового голосування ухвалила рішення про запровадження санкцій щодо великої кількості фізичних і юридичних осіб рф. Про це повідомив Секретар РНБО України Олексій Данілов. За його словами, до санкційних списків, які опрацьовувалися “довгий час”, увійшли тисячі фізичних і юридичних осіб країни-агресора – зокрема, олігархи, чиновники, депутати державної думи, промислові компанії”, – мовиться в повідомленні.

Президент України Володимир Зеленський опублікував відеозвернення.

“Сьогодні (Ред. – 30 вересня) Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про застосування санкцій до значущих фізичних та юридичних осіб росії, які не знайшли в собі мужності виступити на захист людяності та міжнародного права, або які так чи інакше залучені до агресивних кроків проти України і спільноти демократичних народів”, – сказав Зеленський.

За даними декількох співрозмовників ЕП, РНБО ухвалила рішення про санкції, які стосуються 1300 осіб, і які синхронізуються з раніше запровадженими санкціями ЄС і США.

Читайте також: США, Велика Британія, Канада оголосили про нові санкції проти росії.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.