Паспорт РФ або виселення: ворог коїть свавілля на окупованих територіях

Так зване окупаційне керівництво тимчасово захоплених українських територій примушує місцевих жителів отримувати громадянство та паспорти Російської Федерації.

У тимчасово захопленому росіянами Маріуполі на Донеччині вчителям навчальних закладів погрожують звільненням у разі відмови обмінювати український паспорт на російський, повідомили вранці 30 вересня в Генеральному штабі Збройних сил України. Іншим жителям дозволяють не здавати український паспорт при отриманні російського

“У населеному пункті Токарівка Херсонської області окупанти попередили, що у разі неотримання паспортів РФ до 1 жовтня жителі підлягають виселенню та вивезенню за межі окупованих територій”, ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Маріуполі пролунали потужні вибухи

В Херсоні окупанти виселили мешканців кількох гуртожитків для подальшого заселення російських військовослужбовців, які прибули для посилення ворожих підрозділів армії РФ на цьому напрямку.

Гауляйтери Маріуполя 28 вересня збиралися на засідання. Там вирішили, що всі освітяни, медики та інші “бюджетники” з 1 жовтня до 1 січня зобов’язані отримати російські паспорти. Їх, на відміну від інших мешканців міста, зобов’язали здати паспорти громадян України, повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.