Усик про захист Джошуа: Я влучаю, а він усміхається й каже: “Ні, ні, ні, там нічого немає”. Типу “твої удари я не відчуваю”

“Дуже багато людей після цього почали якось звинувачувати його в якихось висловлюваннях, коли він говорив після бою. Але це все дурниці. Це накопичення якихось емоційних переживань. Дуже сильний хлопець, олімпійський чемпіон. Безліч поєдинків, чемпіон світу серед професіоналів. Дуже хороший хлопець з дуже хорошими даними. І далеко не слабкий, як деякі кажуть: “Та, перекачаний”, – чи ще щось. Слухайте, ну він від природи великий хлопець. Як йому бути маленьким? Але спортсмен чудовий. І я думаю, що як людина він теж прекрасний”, – відзначив Усик.

За його словами, посмішки Джошуа після пропущених ударів – це своєрідна форма захисту.

“Я влучаю, а він усміхається й каже: “Ні, ні, ні, там нічого немає”. Типу “твої удари я не відчуваю”… І він [пропустив], і від нього прилітало. По корпусу багато прилітало, – підкреслив Усик.

Усик: Чий Крим? Наш він, український, був, є і буде. Його взяли нахабно: просто прийшли люди забрали, віджали. Повний текст інтерв’ю

ВІДЕО

[embedded content]

Відео: У гостях у Гордона/YouTube

Контекст:

Усик 21 серпня у бою проти Джошуа захистив чемпіонські пояси IBF, WBA, WBO та IBO, які забрав у британця у вересні 2021 року, а також завоював титул чемпіона за версією журналу The Ring – він був вакантним після того, як британець Тайсон Ф’юрі оголосив про завершення кар’єри.

Українець переміг окремим рішенням суддів. Один арбітр віддав перемогу Джошуа – 113:115, ще дві записки суддів були на користь Усика – 115:113, 116:112.

Перемогу Усик присвятив Збройним силам України та Українській державі.