Українські полярники закликали зупинити росіян, щоби врятувати клімат

Українські полярники з антарктичної станції “Академік Вернадський” доєднались до міжнародного кліматичного маршу. Його започаткувала 23 вересня у 2019 році Грета Тумберг під час свого виступу на Генасамблеї ООН.

Полярники зробили фото на фоні станції, щоб продемонструвати аномально теплу погоду для Антарктики. Через високу вологість температура складає лише -17°С, повідомили в Національному антарктичному науковому центрі,

“Війни сприяють глобальному потеплінню. Допоможіть нам зупинити росіян, збережіть клімат і Антарктиду”, написали українці.

Перемога надо російськими окупантами дозволить світовій спільноті повернутись до звичного життя і до проблеми глобального потепління.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голод на порозі: назвали першу країну, яка залишиться без їжі через РФ

“Антарктичний півострів є регіоном з найшвидшим потеплінням: середня температура тут зросла майже на 3°C за останні 50 років. Але наразі через агресивну політику таких держав, як РФ, пріоритетом стає підвищення обороноздатності країн замість вирішення екологічних проблем”, йдеться в повідомленні.

У акції також взяли участь німецькі полярники обсерваторії якості повітря на антарктичній станції “Ноймайер III” та їх колеги з французької станції “Мартен-де-Вив’є”.

Жителів Землі чекає катастрофа через зміну клімату. Через глобальне підвищення температури на 1,1 градус, деякі процеси вже досягли точки неповернення.

Якщо температура підвищиться на два градуси, то світ чекає ще більше катастрофічних подій, вважають вчені.