“Години дві пролежали під дощем” – Положинський показав фото з навчань у ЗСУ

Український співак та екслідер гурту “Тартак” Олександр Положинський розповів прихильникам, як навчаються військовослужбовці в лавах ЗСУ.

В Instagram виконавець поділився, перед якими труднощами постають наші захисники. Учора Сашко з побратимами майже весь день провів у полі, з них дві години вони пролежали “на позиціях” під дощем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Положинський представив нову ліричну композицію про кохання, яку написав на передовій. Відео

“Учора майже весь день у полі, з них години зо дві пролежали “на позиціях” під дощем. Це ми в тилу, на навчаннях, нам легко. А як там дають ради наші люди на фронті під дощем безперервно? Думаю, це важко і морально, і фізично. А вони не розкисають, і це захоплює”, розповів Положинський.

Артист також поділився новим фото з полігону в повному військовому обмундируванні й закликав українців підтримувати нашу єдність.

“Спробував зробити позитивне фото не знаю, чи вдалося. Мені здається, що так, але не певен. Новини, події, інформація породжують безліч різноманітних емоцій від максимально позитивних до сумних і тривожних. Знаю, що ми переможемо. Тільки зберігаймо єдність, взаємопідтримку й віру в ЗСУ. І не забуваймо дякувати тим, хто нас підтримує”, написав Сашко.

16 серпня виповнилося три місяці відтоді, як колишній лідер українського гурту “Тартак” Сашко Положинський пішов захищати Україну.

У Facebook артист підбив підсумки за період, який служить у лавах ЗСУ. Він також наголосив, що це не так багато, щоб цим можна було особливо пишатися, але й не так мало, щоб на це не звернути увагу.