Ломаченко битиметься з Ортісом: “Присвячую бій з Ортісом моєму українському народові. Гордо несу прапор щоразу, коли виходжу в ринг”

Бій відбудеться 29 жовтня на арені “Медісонсквер гарден”, Нью-Йорк, США.

Це буде перший бій 34-річного Ломаченка з грудня 2021 року, коли він рішенням суддів переміг Річарда Коммі.


У коментарі британському телеканалу Sky Sports Ломаченко заявив, що любить бокс і дуже тішиться поверненню.

“Хочу присвятити цей бій усьому моєму українському народові. Я гордо несу прапор щоразу, коли виходжу в ринг”, – заявив спортсмен.

Українець наголосив, що його мета – стати абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі, і що Ортіса він не сприймає легковажно.

Контекст:

Ломаченко – дворазовий олімпійський чемпіон. Він завоював золото в Пекіні (2008 рік) та Лондоні (2012 рік).

Ломаченко очолює рейтинг боксерів легкої ваги за версіями WBO та WBC.

Після бою з Коммі Ломаченко потрапив у скандал – багато українців обурилися тим, що він святкував перемогу з прапором його рідного міста Білгорода-Дністровського, а не національним.

Це був уже не перший скандал через прапор у кар’єрі Ломаченка.

У попередні роки – протягом майже всіх боїв на професійному рингу, за оцінкою XSport, включно з перемогами на Олімпійських іграх, – Ломаченко був на рингу й отримував нагороди з українською символікою.

Однак 26 червня 2021 року після перемоги над японцем Масайоші Накатані боксер вийшов на церемонію оголошення переможця без прапора та іншої української символіки. Під час попереднього бою з Лопесом 2020 року національної символіки також не зафіксували.

9 січня Ломаченко заявив у коментарі Boxing Insider, що ніхто із суперників не хоче провести з ним бій. 27 лютого, після нападу Росії на Україну, Ломаченко вступив до лав територіальної оборони.