Як “Азов” нищить окупантів в Запорізькій області – показали трофейні документи та розбиту техніку. Відео 18+

Українські захисники продовжують знищувати російських загарбників та ворожу техніку.

Зокрема, окремий полк спеціального призначення “Азов” просувається на Запорізькому напрямку і знищує росіян, які воювали в Маріуполі. Про це повідомив екскомандир “азовців” Максим Жорін у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це не “спецоперація”, тут м’ясо, нас на шматки” російський окупант подзвонив сину

“Крім звільнених територій і підбитої техніки, внаслідок успішних операцій на Півдні нам вдалось взяти значну кількість полонених – в тому числі російських офіцерів”, – повідомив він.

За його словами, українські захисники ліквідували росіян, які воювали в Маріуполі.

“Але найважливіше це те, що наші бійці нажмурили п****в, які воювали в Маріуполі і були перекинуті на Запоріжжя. Планували “сделать, как в Мариуполе” – тепер поїдуть додому в чорних пакетах”, – наголосив Жорін.

Також він виклав фото документів і техніки підрозділу найманців з так званої Південної Осетії, розбитого під час успішної операції ССО “Азов” на Півдні.

“Це ті самі покидьки, які воювали в Маріуполі. Але деякі з них вже ніколи про це не розкажуть. P.S. Полонені діляться, що в регіоні військових уже не лишилось, всіх перекинули воювати в Україну. Непогано було б грузинам почати повертати свої території”, – підкреслив Жорін.

Увага! Відео містить нецензурну лексику! 18+

Російські військові розмістили свою техніку й поселилися в управлінні Каховського каналу на Херсонщині.

ЗСУ спрацювали ювелірно, не пошкодивши важливих об’єктів, які розташовані поряд.