Зеленський присоромив Amnesty International за мовчання про ядерний терор РФ

Президент України Володимир Зеленський дорікнув міжнародним правозахисникам Amnesty International.

Правозахисники мовчать про ядерний терор російської армії на Запорізькій АЕС, він повідомив під час свого відеозвернення, інформує Gazeta.ua.

“Російські терористи стали першими у світі, хто використовує для терору найбільшу в Європі атомну станцію. Будемо звертати увагу світу на це і наполягати на нових санкціях для Росії за створення такої глобальної загрози”, наголосив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський тероризм на Запорізькій АЕС: назвали злочинну мету ворога

Попри російські обстріли атомної станції, які є одним з найнебезпечніших злочинів проти українців та всіх європейців, проти права на життя кожної людини, “чомусь немає звіту й навіть простого повідомлення від Amnesty International про це”.

“Дуже красномовне мовчання, яке ще раз вказує на маніпулятивну вибірковість цієї організації”, додав Зеленський.

Правозахисна організація Amnesty International оприлюднила звіт, у якому заявила про “порушення правил війни” українською армією. Організація заявила, що українська армія нібито розміщуються в деяких цивільних об’єктах, зокрема навчальних закладах і медичних установах.

Така поведінка організації це не про пошук і донесення світові правди. Це про створення фальшивого балансу між злочинцем і жертвою, сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

А міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Amnesty International втратила адекватність.

Такими звітами Amnesty допомагає російським терористам, сказав Зеленський.

В Енергодарі пролунали нові вибухи біля атомної електростанції. Їх було чутно біля 17:00 6 серпня. Є загроза некерованої ядерної катастрофи.