Переселенці з Києва облаштували у Вінниці релакс-сховище

Переселенці з Києва відкрили у Вінниці сухий басейн для дорослих. Його наповнили 30 тисячами кульок. Відвідини платні.

Подружжя Єлизавета та Сергій Бойко із Києва облаштували релакс-зону у підвальному приміщенні, щоб було можна відпочивати і під час тривог, повідомляє Суспільне Вінниця.

До 24 лютого сім’я мешкала у Києві біля цивільного аеропорту. Для евакуації обрали Вінницю, бо тут живуть батьки Сергія.

“О п’ятій ранку ми виїхали. Ще не було заторів на заправках, не було черг на дорозі. Ми виїхали одні з перших”, згадує Єлизавета Бойко.

Під час тривог родина багато часу проводила у підвалі. Це надихнуло облаштувати укриття у вигляді сухого басейну для дорослих. Поміж собою так його і називають релакс-сховищем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Лєнин чоловік вибіг з матрацом на голові. Бо стьокла постоянно сипалися” як живеться українцям на півдні біля позицій росіян

“Спочатку була думка облаштувати сухий басейн у якомусь бомбосховищі. Потім ми шукали приміщення. Знайшли цей простір. Тут самі себе відчуваємо комфортно”, каже Єлизавета.

Звернулися по допомогу до дизайнера, який допоміг все зробити функціональним.

“Шукали українських виробників. Через війну є деякі затримки з постачанням, з матеріалами. Хотіли все зробити якісно. Ось, наприклад, тут 30 тисяч кульок. Ми їх везли з-під Тернополя”, розповідає Єлизавета.

Приміщення поділене на зони. Є спеціальне місце для взуття і шафи для речей. Є чіл-зона, де можна полежати і випити кави. Навіть поїсти, каже Сергій

“Є дві глибини. Перша для входу, так щоб ніжки помочити. Там 50 сантиметрів. Далі ти провалюєшся у 100 сантиметрів. Це вже така глибина хороша”, додає Єлизавета.

Через постійні обстріли в Харкові почнуть монтувати безпечні зупинки громадського транспорту. Вже визначили перші 25 місць, де зупинки встановлять насамперед.

Залізобетонні конструкції будуть розташовані поряд із зупинковими павільйонами.

Мер міста Ігор Терехов висловив упевненість, що за допомогою сховищ вдасться зберегти не одне життя.