Коригували вогонь на суднобудівну інфраструктуру: на півдні викрили агентів ФСБ

Викрили агентів російської ФСБ, які допомагали агресору нищити суднобудівну інфраструктуру на півдні.

Двоє зловмисників збирали й передавали ворогу розвіддані про важливі інфраструктурні об’єкти, склади з пальним, дислокацію і переміщення живої сили й техніки Збройних сил України. Зібрані дані з Миколаївщини окупанти використовували для ракетних ударів і масованих артилерійських обстрілів, пише Служба безпеки України 6 серпня в Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напружена ніч: загарбники масовано б’ють по Донецькій області фото ударів

“У результаті дій цієї агентурної мережі зруйновано й пошкоджено декілька об’єктів суднобудівної інфраструктури міста, серед яких заводи “Екватор”, “Кристал”, “Океан”, склади з паливно-мастильними матеріалами, завдано руйнувань об’єктам соціальної інфраструктури”, йдеться в дописі.

Зловмисники здійснювали постійне спостереження за об’єктами, які цікавили ворога. Надсилали результати куратору, використовуючи відпрацьовані закриті канали електронного зв’язку.

Ворожим агентам повідомили про підозру та обрали запобіжний захід тримання під вартою.

Вдалося ліквідувати російську агентурну мережу, яка розвідувала позиції Збройних сил України поблизу фронту на сході. Ворожі агенти збирали розвіддані про дислокацію та переміщення українських підрозділів у Слов’янську, Краматорську й Покровському районі Донеччини.