В Україні знову запрацювали метанові автозаправні станції

Мережа автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій «Укравтогаз», яка обслуговує машини на зрідженому метані (CNG), відновила роботу.

З 12 липня реалізація скрапленого газу метану відновлена у 27 містах переважно центральних і західних областей. Також «Укравтогаз» веде роботи із запуску реалізації CNG ще на чотирьох заправних станціях у Вінниці, Кременчуці, Шостці та Гайсині, повідомляє прес-служба «Укравтогазу».

Мережа АГНКС «Укравтогаз» припинила комерційну заправку автотранспорту ще в лютому, до вторгнення рф в Україну. Потім, з початку літа, компанія відновила роботу своїх станцій, але в липні знову тимчасово їх закривала.

Нагадаємо, автогаз за червень подешевшав майже на 20%. Деякі АЗС продають його по 35-36 гривень. Також є передумови для зниження цін на дизпаливо на 4-5 гривень за літр.

Раніше Кабінет міністрів відмовився від державного регулювання цін на пальне, що було чинне з травня минулого року. Рішення спрямоване на наповнення ринку паливом.

Міністерство економіки підвищило граничну ціну на бензин до 33,36 гривні за літр і зменшило на дизпальне до 35,31 гривні за літр.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що ціни на бензин уже ніколи не будуть на тому рівні, на якому були до початку війни в Україні.