У росії підтвердили ліквідацію командира мотострілецької дивізії під Херсоном

Командир російської 20-ї мотострілецької дивізії (Волгоград) Олексій Горобець дійсно загинув на війні в Україні.

Про це написав волгоградський сайт Блокнот із посиланням на слова вдови російського окупанта. Відзначається, ліквідація була така якісна, що для підтвердження особи полковника потрібен був тест ДНК. Обставини, за яких він був вбитий, не вказуються. Але напередодні прізвище командира дивізії назвав серед інших ліквідованих офіцерів спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук. За його даними, після попадання ракет з HIMARS по командному пункту в Херсонській області загинули Горобець, начштабу 22 армійського корпусу генерал-майор Насбулін, начальник оперативного відділення штабу дивізії підполковник Коваль, начальник артилерії цієї дивізії підполковник Гордєєв і полковник Кенс.

Крім того, під час удару по штабу росгвірдії у Херсоні міг загинути чи отримати поранення один із топ-офіцерів рф полковник Олександр Нечипуренко.

Нагадаємо, 10 липня зранку українські сили завдали два удари по військовій базі росгвардії у Херсоні. Було дві хвилі прильотів на територію військової частини: о 5 ранку і о 10 ранку. Відомо, що ЗСУ спалили тилові бази ворога на півдні за допомогою HIMARS:  це чіткий сигнал росіянам, що Україна готова до контрнаступу, і втримати Херсон та частину Запорізької області окупантам буде вкрай важко.