У російському регіоні символ окупації перетворили на напис AZOV

На Уралі (рф) на пам’ятнику загиблим в Афганістані й Чечні радянським і російським військовим написали слово AZOV, переінакшивши намальовану там раніше букву «Z», яка символізує російське вторгнення в Україну .

Як пише Liga з посиланням на російські джерела, це сталося у Кам’янськ-Уральському Свердловської області рф. Напередодні вночі хтось домалював на бронемашині фарбою з балончика ще три літери так, що вийшло AZOV.

Невідомого, який написав назву славетного українського підрозділу, тепер розшукують. Йому загрожує до трьох років в’язниці за статтею «за осквернення» і значно більше, якщо інцидент проведуть за новими статтями про «фейки» й «дискредитацію» армії країни-окупанта.

«Художник» потрапив на камеру стеження, але там мало що можна розібрати. А камеру, спрямовану власне на пам’ятник, вивели з ладу.

Раніш ми писали, що знаменитий бренд Louis Vuitton випустив нову колекцію прикрас і зганьбився – через невдалий дизайн, дуже схожий на окупантську «символіку Z».

А в Естонії під час травневих заходів з приводу річниці закінчення Другої світової війни взагалі заборонили використовувати російську символіку.