Україна завоювала 22 медалі на Всесвітніх іграх за три дні: медальний залік

У третій день Всесвітніх ігор 2022 року Україна здобула п’ять нагород.

Тетяна Мельник стала бронзовою призеркою з паверліфтингу в надважкій категорії, пише Спортивний комітет України.

Результат українки: присідання 255 кг, жим лежачи 185 кг, станова тяга – 210 кг.

Ще одна представниця України в цій ваговій категорії Дар’я Русаненко посіла шосте місце.

Паверліфтер-суперважковаговик Олексій Бичков з Краматорська здобув медаль найвищого ґатунку.

Результат Олексія: присідання 400 кг, жим лежачи 340 кг, станова тяга 375 кг.

Ще один українець Андрій Шевченко посів шосте місце.

Іванна Березовська стала чемпіонкою Всесвітніх ігор-2022 з боротьби сумо в абсолютній ваговій категорії.

“Бронзу” теж виборола представниця збірної України Світлана Ярьомка. Ще одну “бронзу” в абсолюті виборов Олександр Вересюк.

За підсумками трьох днів Україна здобула 22 нагороди.

XI Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту приймає американське місто Бірмінгем. Змагання триватимуть до 17 липня.

Українська збірна виборола 102 ліцензії в 19 видах спорту.