Президент розповів подробиці про ситуацію на фронтах: де найскладніше

Президент України Володимир Зеленський розповів про ситуацію на фронтах. Найскладнішою вона залишається на Донбасі, де окупанти не рахують свої втрати.

Про це президент Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю CNN.

«На сході дуже складна ситуація для нас. В нас різна ситуація по всій державі, але найскладніша саме на Донбасі. У них більше артилерії, РСЗВ, жертв, але вони не рахують як не рахують техніку, так і не рахують втрати, а ми рахуємо перш за все наших людей, бо наш народ – наша зброя», – розповів Зеленський.

Він відзначив, що у ворога є перевага у техніці, тому Україна звертається завжди до своїх партнерів за допомогою.

«Що стосується півдня, то там ситуація трохи легша, оскільки ми стримуємо її, а деяких випадках контратакуємо», – зазначив Зеленський.

На Харківському напрямку ЗСУ звільнили весь регіон, але окупанти залишили там свої угруповування, тому ситуація залишається складною.

«Але в цілому треба стабілізувати ситуацію на сході», – додав президент.

Станом на 8 липня загальні бойові втрати серед особового складу російських окупантів становлять понад 36,9 тисячі осіб. Дані уточнюються.

Харків цієї ночі вперше за кілька тижнів не піддавався ворожим обстрілам. Але вчора ввечері загарбники масовано обстріляли Немишлянський район міста.

На Херсонщині триває послідовне знищення ворога в тилу: у Новій Каховці сьогодні ЗСУ влучили у склад боєприпасів, учора вбили зрадника та розтрощили склад у Чорнобаївці.