У Мелітополі окупанти “обчистили” будівлю педуніверситету для облаштування там казарми

У тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі окупанти пограбували корпуси Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького.

Там планують розмістити солдатські казарми, пише “РИА Мелитополь” з посиланням на свої джерела.

“У Мелітополі рашисти продовжують господарювати та перепрофілювати навчальні корпуси. Цього тижня вони дісталися до будівель природничо-географічного факультету МДПУ. Група корпусів університету, включно з будівлею бібліотеки у внутрішньому дворі, розташована на вул. Гетьманській практично навпроти управління поліції”, зазначили журналісти.

За їх даними, окупанти спочатку винесли всі книги з бібліотеки. Потім розграбували комп’ютерну техніку і обладнання, отримані в межах грантів. Виносять і меблі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Мелітополі обдурюють людей, щоб роздавати паспорти РФ – черги займають зранку

“Є інформація, що в цих будинках розташуються солдатські казарми. Нижню частину міста, де розташовується промзона та поліцейські підрозділи, орки планують зробити військовою базою”, стверджує видання.

Журналісти нагадали, що державні педагогічний та агротехнологічний університети Мелітополя захопили колаборанти. Ідеться про місцеву зрадницю Олену Шапурову, яка називає себе “начальником обласного департаменту освіти”, та заїжджого харків’янина Андрія Чуйкова.

“Підполковник і колишній старший викладач Харківського університету внутрішніх справ проголосив себе ректором фейкового університету МДУ і тепер розпоряджається праворуч і ліворуч будівлями та всім майном чотирьох університетів. Всього в один виш рашисти об’єднали два мелітопольські педагогічний та агротехнологічний університети, бердянський педагогічний та приватний класичний”, пише видання.

Окупаційна “влада” призначила гауляйтером Кирилівської громади в Запорізькій області відому сепаратистку-втікачку Катерину Уманець.

Вона нещодавно повернулася до захопленого Мелітополя. 2017 року проти неї порушили кримінальну справу за держзраду. З 2014 року вона переховувалась у Москві.