Євробачення-2023 не проведуть в Україні: організатори підтвердили рішення

Міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2023” не відбудеться в Україні через війну.

Європейська спілка радіомовлення і телебачення підтвердила своє рішення, йдеться у їхній заяві.

“EBU повністю розуміє розчарування, яке викликало оголошення про те, що конкурс пісні Євробачення-2023 не може бути проведений в Україні, країні-переможниці цього року”, йдеться у повідомленні.

За словами організаторів, для роботи на Євробаченні акредитовано щонайменше 10 тис. осіб, в тому числі знімальні групи, співробітники та журналісти. На захід мають приїхати ще близько 30 тис. фанів.

Організація також відмовилася від проведення конкурсу за межами України поблизу українського кордону.

“Що стосується можливості проведення конкурсу у прикордонному районі неподалік сусідньої країни, то технічні характеристики запропонованих місць проведення та відсутність необхідної навколишньої інфраструктури не відповідають вимогам Євробачення”, резюмували у заяві.

17 червня Європейська спілка заявила, що Україна не зможе прийняти Євробачення-2023. Організатори конкурсу звернулися до Великої Британії. Обговорять можливість провести конкурс там, оскільки представник цієї країни посів друге місце.

Україна може й повинна прийняти пісенний конкурс Євробачення-2023, заявив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.