Nike остаточно йде з Росії

Американська компанія Nike заявила про повний вихід з російського ринку.

Операції виробника спортивного одягу на території країни-агресорки Росії були “тимчасово припинені” з березня. Тепер у компанії заявили, що магазини в РФ більше не відкриються, йдеться на російській версії офіційного сайту Nike.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свято більше не наближається: Coca-Cola остаточно пішла з ринку РФ

“Компанія Nike Inc. ухвалила рішення піти з російського ринку. У зв’язку з цим сайт nike.com і мобільний застосунок Nike більше не будуть доступні в цьому регіоні. Магазини Nike нещодавно тимчасово закрилися і більше не відкриються”, зазначили представники компанії.

Також про вихід з ринку РФ компанія повідомила у листі, який є у розпорядженні британського агентства Reuters.

“Nike вирішив залишити російський ринок. Наш пріоритет забезпечити повну підтримку співробітників, поки ми припиняємо діяльність протягом найближчих місяців”, говориться в повідомленні компанії.

Компанія Nike вирішила не продовжувати угоду з найбільшою франчайзинговою мережею магазинів у Росії. Про це повідомив очільник цієї мережі – Inventive Retail Group – Тихон Смиков у листі співробітникам, писали росЗМІ 25 травня.

Inventive Retail Group управляє 37 роздрібними магазинами Nike в РФ. У березні компанія тимчасово закрила всі власні магазини в Росії і припинила продажі в інтернеті в країні.