Помер соліст «Ласкового мая» Юрій Шатунов

Російський співак Юрій Шатунов помер у віці 48 років від обширного інфаркту.

Про це повідомляють російські джерела.

Цю трагічну подію вже встиг прокоментувати директор гурту «Ласковий май» Аркадій Кудряшов. За його словами, Шатунов помер у кареті швидкої допомоги.

Ймовірно, артистові стало погано, тож йому й викликали «швидку допомогу». Про проблеми зі здоров’ям у виконавця хіта «Білі троянди» було відомо вже давно.

Декілька років тому йому зробили операцію, а пізніше він мав проходити реабілітацію за кордоном. Але його життя обірвалося.

Зазначимо, Юрій Шатунов – російський співак, соліст гурту «Ласковий май». Він набув популярності після виконання хіта «Білі троянди», який у 80-х роках звучав з кожної праски.

«Ласкавий май» мав величезну популярність. Кількість концертів досягала восьми на день і понад сорок на місяць. За час існування групи в ній взяло участь щонайменше десять солістів. Група розпалася в 1991 році, незабаром після виходу з неї Юрія Шатунова.

Читайте також: 

На 84 році життя в Києві помер легендарний український художник і карикатурист Анатолій Василенко.

У віці 86 років помер український письменник та історик, автор бестселера «Країна Моксель, або Московія» Володимир Білінський.

Напередодні російського вторгнення на 91-му році життя помер відомий літературознавець, дисидент, Герой України Іван Дзюба.