ЗСУ завдали удару по острову Зміїний: що знищено

Підрозділи ЗСУ проводять військову операцію зі знищення сил противника на острові Зміїний. 22 червня українськими військовими вражений зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1».

Як повідомляє штаб оперативного командування «Південь», загалом, за добу ЗСУ на півдні вивели з ладу самохідну гаубицю «Мста-С», зенітну установку, кілька одиниць автомобільної техніки. Також в результаті точних ударів вражені два склади боєприпасів в Херсонській області. Всього ж за день вбито близько 20 російських солдатів і офіцерів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Збройні Сили України завдали масованого удару по російському гарнізону на острові Зміїний. В результаті атаки було знищено значну кількість окупантів.

Нагадаємо, українські воїни відкинули окупантів з першої лінії оборони на Херсонщині. Ворог укріплюється на другій та третій лінії оборони.

Контратаки ЗСУ найближчими тижнями ще більше загрожуватимуть російським окупантам у Херсоні та Запоріжжі. Міський голова Мелітополя впевнений, що найближчим часом Херсон та Мелітополь будуть звільнені, адже ЗСУ істотно просунулися та знаходяться уже на підступах до Херсона.