Росія відпрацювала ракетний обстріл Естонії

Росія відпрацьовує ракетні удари по Естонії.

Таку інформацію отримала розвідка, повідомив міністр оборони Естонії Калле Лаанет, передає ERR.

Розкриття цієї інформації допоможе пояснити союзникам НАТО необхідність зміцнення східного флангу, каже він.

“Розвідка та раннє попередження завжди мали для мене ключове значення. Тому що нам потрібно знати, що планує наш потенційний противник, що він відпрацьовує, в який момент матеріалізуються якісь рівні загрози, щоб наші резервні сили та союзники могли бути готові до цього”, сказав Лаанет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нічого особистого – Литва пояснила російському послу транзитні обмеження

Ця інформація важлива напередодні саміту НАТО в Мадриді. На ньому затвердять нову Стратегічну концепцію Альянсу, за якою прийматимуть рішення зміцнити східне крило Альянсу.

“Ті ж самі загрози у бік Литви, як і у бік Латвії та Естонії у ЗМІ. Весь цей пакет необхідно зібрати, потрібно у всій повноті роз’яснити союзникам, яка реальна ситуація з безпекою та які загрози можуть таїтися”, – наголосив Лаанет.

Він нагадав, як США перед початком вторгненням 24 лютого вперше відкрито обговорювали розвіддані.

Країна-агресорка Росія провела в Балтійському морі навчання з ракетними стрільбами.

У них взяли участь 10 суден, серед яких і корвет “Кмітливий”. Показували навчання на російському телеканалі “Звезда”, що належить міноборони РФ.

Екіпаж корвета здійснив пуск протикорабельної ракети з влучанням у мішень у Балтійському морі. Також відпрацював навчання із застосуванням артилерійського комплексу А-190.