НАЗК пропонує санкції проти Кіркорова і коханки Путіна

Національне агентство з питань запобігання корупції пропонує розширити українські санкційні списки ще 1018 фізичних та юридичних осіб, які причетні або підтримують російську агресію.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК. Всього до списків внесено вже 15,5 тис. фізичних та 3,7 тис. юридичних осіб. Це частина від 100 тис. осіб, які підлягають санкціям відповідно до дорожньої карти індивідуальних санкцій, розробленої міжнародною робочою групою Єрмака-Макфола, до складу якої входять і працівники НАЗК.

До переліку додали військове керівництво рф та так званих «ДНР» і «ЛНР», компанії ВПК рф, зокрема «Техінком», та «Будафон ЛТД», банки та їхнє керівництво, у тому числі власника банку «Російський стандарт» Рустама Таріко.

Також у списках російські пропагандисти, артисти, видавці. Мова йде про президента видавництва «Ексмо», співаків Філіпа Кіркорова, а також Наталю Поривай (Наталю Корольову).

Опинилася у санкційному списку і ймовірна коханка путіна Світлана Кривоногіх.

Раніше в ЄС запровадили санкції проти ймовірної коханки путіна Аліни Кабаєвої.

Канада запровадила санкції проти 22 громадян РФ та 4 російських компаній. Серед персон, включених до «чорного списку», фігурує і ймовірна коханка путніа Аліна Кабаєва, причому під № 1.