Українці повинні мати вдома зброю після війни з РФ – Монастирський

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що необхідно дозволити законно купувати та зберігати вдома короткоствольну вогнепальну зброю.

Після війни більшість громадян продовжуватимуть почуватися у небезпеці. Про це він заявив у коментарі Bloomberg.

Повномасштабне вторгнення РФ в Україну змінило ставлення до відкритого володіння вогнепальною зброєю. Тому міністр наполягає на послабленні обмежень на неї для цивільного населення.

За його словами, коли влада роздала українцям десятки тисяч одиниць зброї, зокрема, штурмової, то вони показали, що вміють з нею поводитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Нацполіції назвали умову для легалізації зброї в Україні

“Це причина, через яку я вважаю, що можна дозволити купувати та зберігати пістолети вдома”, – наголосив Монастирський.

Крім того, законне володіння “короткостволом” стане запобіжним заходом через очікування різкого зростання злочинності після війни. Міністр повідомив, що у Верховній Раді готують до другого читання законопроєкт про обіг цивільної зброї. Роботу над ним завершать протягом двох місяців.

Понад 80% українців хочуть володіти зброєю. Про це свідчать проміжні результати опитування громадян у мобільному додатку “Дія”.

В МВС також розкрили подробиці законопроєкту щодо легалізації зброї в України. Там заявили, що потрібно це зробити таким чином, щоб вона не завдала шкоди та проблем суспільству.