На війні загинув видавець і журналіст Володимир Чеповий

У бою загинув журналіст Володимир Чеповий. Працював генеральним директором видавництва “Бліц-Інформ” та шеф-редактором журналу “Бізнес”. Медійника не стало в 55 років.

Про його смерть повідомив політолог Віталій Кулик у Facebook.

“Володимир Чеповий пішов на фронт добровольцем ТРО і загинув у перші тижні червня. Тіло лише вчора ідентифікували”, – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У бою на Луганщині загинув журналіст

Чеповий – уже 34-й медійник, який загинув під час повномасштабної російської агресії.

“Ми домовилися з Володимиром, що обов’язково зустрінемося після перемоги. Одразу, на другий день, бо час його ідеї настав. Не судилося нам поговорити”, – написав Кулик.

За яких обставин і в якому регіоні загинув Чеповий інформації поки немає. Відомо, що з початку вторгнення Росії на територію України до лав ЗСУ вступив і Чеповий, і його син Богдан.

Володимир Чеповий родом із села Цимбалівка Хмельницької області. Проживав у Києві. З 1990 року Чеповий був співзасновником видавництва “Бліц-Інформ”, яке видавало низку газет та журналів: “Бізнес”, “Ділові Новини”, “Наталі”, “Капітал” та інші.

2002 року Чеповий з партнерами започаткував новий проєкт – видавництво “Караван-Медіа”, який почав випускати журнали “АрхІдея” та “Караван Історій Україна”.

2005 року обіймав посаду керівника служби Державного секретаря України. Пізніше він став співзасновником та очолив “Медіа Інвест Груп”.

З 2014 року Чеповий був шеф-редактором журналу “Бізнес” і обіймав посаду генерального директора видавництва “Бліц-Інформ”.