Українські війська проривають оборону окупантів на Херсонщині – ОК «Південь»

Українські воїни успішно просуваються у Херсонській області незважаючи на потужну і стійку оборону російських окупантів та нещадні удари по південних регіонах України – це свідчить, що ворог боїться вдалого контрнаступу ЗСУ.

Про це повідомила глава прес-центру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк в ефірі українського телеканалу. 

Російським окупантам дуже важко. Ворог спорудив потужну оборону в Херсонській області, але ми просуваємось

— Наталія Гуменюк
глава прес-центру Оперативного командування «Південь»

За даними командування, російські війська вже витратили великі сили на облаштування другого та третього рубежів оборони на тимчасово окупованих територіях області і вони вимушені користуватися запасними, адже навіть із них ЗСУ витісняють ворога.

Водночас агресор обстрілює з артилерії та ракетами території, які щойно звільнили українські бійці, або ті регіони, що не були під окупантами. Це потрібно, аби тиснути на українців. 

Вони хочуть довести, що нікуди не втекли, а мають довгі руки, і можуть дістати тих, хто ще не бачив їх на власні очі

— Наталія Гуменюк
глава прес-центру Оперативного командування «Південь»

Наразі не повідомляють, які населені пункти звільнили українські захисники, але ЗСУ активно просуваються.

Коли ми закріпимося на цих рубежах, то обов’язково про це повідомимо. Проте поки що йде військова операція закликаю всіх зберігати спокій і чекати офіційних повідомлень, оскільки тільки військові знають, де вони, куди просуваються і які успіхи мають

— Наталія Гуменюк
глава прес-центру Оперативного командування «Південь»

Нагадаємо, контратаки ЗСУ найближчими тижнями ще більше загрожуватимуть російським окупантам у Херсоні та Запоріжжі. Міський голова Мелітополя впевнений, що найближчим часом Херсон та Мелітополь будуть звільнені, адже ЗСУ істотно просунулися та знаходяться уже на підступах до Херсона.  Українські воїни відкинули окупантів з першої лінії оборони на Херсонщині. Ворог укріплюється на другій та третій лінії оборони.