У Мелітополі з’явилася надія на швидку деокупацію,  – мер

Міський голова Мелітополя впевнений, що найближчим часом Херсон та Мелітополь будуть звільнені, адже ЗСУ істотно просунулися та знаходяться уже на підступах до Херсона. В напрямку Мелітополя ситуація також покращилась.

Про це Іван Федоров повідомив у відеозверенні.

За словами мера Мелітополя, на Запорізькому напрямі лінія фронту просунулась на 10 кілометрів.

«Хочу констатувати кілька фактів, аби підтримати та повернути віру тим мешканцям нашим, які знаходяться на окупованих територіях. На сьогодні наші героїчні Збройні Сили України істотно просунулися і вже знаходяться на кордонах Херсона. Я впевнений, що найближчими тижнями місто Херсон буде звільнено нашими героїчними військовими. Така сама ситуація – в напрямку Мелітополя. Вже більше як на 10 кілометрів просунулися від Запоріжжя у бік Мелітополя наші Збройні Сили», – сказав він.

Міський голова висловив сподівання, що завдяки поставкам озброєння місто вдасться звільнити.

«Останнім часом надходить велика кількість західного озброєння, котре наближає нас до перемоги. Сподіваюся, найближчим часом його буде достатньо для того, щоб деокупувати наші окуповані міста і врятувати наших мешканців. Віримо у ЗСУ», – резюмував він.

Нагадаємо, за добу українські військові знищили більше двох сотень російських орків. Найбільші втрати противника спостерігаються на Запорізькому та Бахмутському напрямках.

У Сєвєродонецьку ситуація дуже непроста. Росіяни проводять цілодобову повітряну розвідку безпілотниками, корегують вогонь, швидко підлаштовуючись під наші зміни в оборонних редутах.

У ніч на 19 червня окупанти обстріляли населені пункти Сумської області з мінометів. Обстріл вівся з території держави-окупанта.