Британський прем’єр назвав чотири кроки, які має зробити світ для перемоги України

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що інші країни повинні допомогти  Україні наблизити перемогу у війні з росією.

Для цього існує чотири кроки, які держави повинні зробити, написав Борис Джонсон в авторській колонці у виданні The Sunday Times, повідомляється у Телеграм-каналі «Телебачення Торонто».

Для того, щоб Україна змогла перемогти державу-агресора, необхідно:

1. Україну потрібно забезпечити всім необхідним озброєнням, боєприпасами, спорядженням та навчанням. Британія планує навчати близько по 10 тисяч українських військових кожних 4 місяці.

2. Потрібно допомогти Україні зберегти стабільність своїх державних інститутів фінансовою допомогою.

3. Потрібно забезпечити маршрути для експорту українського продовольства суходолом, щоб зберегти надходження в українську економіку.

4. Британія спільно із союзниками повинна розблокувати українські морські порти та допомогти негайно вивезти 25 мільйонів тонн пшениці й кукурудзи, які потребують найменш розвинуті країни світу. Для цього потрібно надати відповідне озброєння Україні та підтримувати дипломатичні зусилля, зокрема через ООН щодо створення безпечного коридору з Одеси.

Нагадаємо, Велика Британія готова й надалі надавати озброєння та готувати військових, поки росіян не виб’ють з української території.

Як відомо, 17 червня прем’єр Великої Британії Борис Джонсон вже вдруге з початку російського вторгнення приїхав у Київ. У його планах цієї поїздки не було.

Раніше Борис Джонсон закликав інших лідерів не тиснути на Зеленського, аби той погодився на поганий мир.