Біля узбережжя Судану затонуло судно, на якому були приблизно 16 тисяч овець

Поблизу узбережжя Червоного моря в Судані через перевантаження затонуло судно з приблизно 16 тисячами овець на борту. Воно прямувало до Саудівської Аравії.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на Асоціацію суданських експортерів.

Судно затонуло ввечері 11 червня невдовзі після того, як вирушило зі східного суданського порту Суакін, повідомив голова організації Саліх Салах.

Новинний вебсайт Sudan Tribune із посиланням на анонімних офіційних осіб оцінив фінансові втрати у 15 мільйонів саудівських ріалів (4 мільйони доларів).

Суданська портова влада не відповіла на дзвінок Bloomberg із проханням прокоментувати. Салах пообіцяв, що асоціація пізніше дасть брифінг про інцидент.

Як пише The Independent також із посиланням на Sudan Tribune, судно Badr 1 затонуло зранку 12 червня. Воно перевозило 15 800 овець, що виходило за межі його навантаження.

Один із чиновників на умовах анонімності висловив стурбованість потенційними екологічними та економічними наслідками жахливої ​​події.

«Затонулий корабель вплине на роботу порту. Це також, імовірно, матиме вплив на навколишнє середовище через загибель великої кількості тварин, яких перевозило судно», — зазначив він.

Екіпаж судна вдалося врятувати. За фактом інциденту правоохоронці розпочали слідство.

Читайте також: 

Поблизу порту Одеси через вибух затонуло вантажне судно Helt, що належить естонській компанії та ходило під прапором Панами.

У морі біля північно-східного узбережжя Канади затонуло іспанське риболовецьке судно Villa de Pitanxo. Щонайменше, 7 людей загинули, а 14 вважаються зниклими безвісти.