Засуджених до розстрілу британців можуть обміняти на Медведчука

У Києві розглядають можливий обмін кума путіна Медведчука на «засуджених» терористами британців Шона Піннера та Ейдена Асліна.

Про це повідомляє з посиланням на дані джерел в українській столиці британський таблоїд Sunday Express.

«Питання цих людей обговорювалося цього тижня з міністром закордонних справ Ліз Трасс. Ми співпрацюємо, хочемо висловити подяку Великої Британії та обов’язково розглянемо обмін на Медведчука», – сказало джерело видання.

Як повідомлялося, так званий «верховний суд» терористичного угруповання «ДНР» оголосив, що «засудив» до страти двох громадян Великої Британії Ейдена Асліна та Шона Піннера, а також громадянина Марокко Саадуна Брагіма. Всі троє захищали Україну.

Україна докладе максимум зусиль для звільнення з полону трьох іноземців, яких донецькі терористи «ДНР» сьогодні «засудили» до смертної кари.

Західні ЗМІ помістили на перші шпальти рішення «суду» російсько-терористичної «ДНР» про страту трьох іноземних військових, які воювали на боці ЗСУ проти рф з початку повномасштабної війни.

Смертний «вирок» терористичниої організації «ДНР» щодо іноземних добровольців, які воювали за Україну, є підняттям росією ставок у переговорному процесі. Вони використовують цих бійців в якості заручників, заявив радник глави МВС Вадим Денисенко.

Україна розслідує винесення судом «ДНР» смертного вироку двом британцям і марокканцю, що воювали на боці України проти російських окупантів.