В Маріуполі окупанти почали активну стадію примусової видачі паспортів РФ

В Маріуполі окупанти перейшли до активної стадії реалізації анексії міста. Загарбники приступили до процедури прийому документів для отримання російських паспортів.

Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Для отримання паспорта маріупольці повинні спочатку отримати довідку про реєстрацію в Донецьку, а потім подати документи на паспорт в Новоазовську, в так звану міграційну службу «ДНР».

«Враховуючи стан сполучення з Донецьком, це трохи проблематично. Але ми можемо констатувати, що анексія Маріуполя Росією перейшла в наступну стадію реалізації. Активну», – пояснив Андрющенко.

Раніше радник мера Маріуполя Петро Андрющенко показав відео того, як російські загарбники продовжують красти метал із міста. Вони вантажать його на судна та відправляють до РФ.

Кількість убитих російською армією цивільних жителів Маріуполя може суттєво зрости. Згідно з офіційною статистикою, раніше у місті налічувалося 22 тисячі загиблих. Однак, відповідно до останнього аналізу ситуації, у зруйнованому припортовому місті, жертвами російської агресії стали понад 30 тисяч осіб.

Терористи «днр» погрожують стратити полонених захисників Маріуполя, яких евакуювали з «Азовсталі».