Найбільший американський виробник одягу та взуття йде з ринку РФ

Американський виробник взуття та одягу Nike не продовжив франчайзингову угоду з Inventive Retail Group (IRG). Це компанії належить найбільша у Росії монобрендова мережа магазинів американського рітейлера. Про це повідомляють «Відомості».

За словами президента IRG Тихона Смикова, таким чином Nike не зможе «в найближчому майбутньому» організувати постачання товарів до Росії.

«У міру вичерпання товарних запасів IRG буде змушена закрити всі свої магазини під цим брендом», – пише Смиков, додаючи, що для нього ця новина такий самий удар, як і для всіх співробітників.

Інформацію підтвердила PR-директор IRG Людмила Семушина. Вона заявила, що постачання продукції призупинено, а сам товар у дефіциті.

Нагадаємо, ще в березні американська компанія офіційно заявляла, що має певні складнощі з доставкою товарів на території країни-агресора.

Вона зупинила поставки, припинила роботу російського інтернет-магазину та доставку до регіону, а також закрила всі магазини у прямому управлінні. З березня по травень кількість монобрендових магазинів Nike у країні вже скоротилася зі 116 до 56, судячи з офіційного сайту компанії. Із них 19 тимчасово закрито.

IRG управляє 37 точками Nike. З інформації на її сайті випливає, що дев’ять магазинів наразі не працюють.

Читайте також, швейцарська Zurich Insurance Group (Zurich) продає російський бізнес місцевій команді та вийде з російського ринку. Zurich є однією із найбільших страхових компаній у світі.

Фінська енергетична компанія Fortum заявила, що йде з російського ринку. Раніше Fortum заморозила нові інвестиційні проекти в РФ.

Німецький концерн Siemens заявив про свою готовність залишити ринок РФ після повномасштабного військового вторгнення. Siemens розпочав процедуру припинення своєї виробничої та операційної діяльності.