В Херсоні окупанти викрали співробітника «Суспільного мовника»

В окупованому Херсоні російські окупанти викрали інженера «Суспільного мовника» Олексія Воронцова. Де наразі перебуває співробітник компанії, невідомо.

Прно це повідомляє «Суспільне» з посиланням на дружину викраденого.

«16 травня з помешкання у тимчасово окупованому Херсоні військові окупаційних сил РФ викрали інженера Суспільне Херсон Олексія Воронцова… Де зараз перебуває працівник «Суспільного» — невідомо», – йдеться в повідомленні.

«Суспільний мовник» звертається до української влади та міжнародної громадськості із закликом всебічно та усіма можливими способами сприяти поверненню Воронцова.

Компанія скерувала повідомлення про вчинення кримінального правопорушення до Об’єднаного центру з координації пошуку та звільнення незаконно позбавлених волі осіб внаслідок збройної агресії РФ та до Херсонської окружної прокуратури Херсонської області.

Приміщення «Суспільне Херсон» наразі контролює окупаційна влада РФ, зі сторони окупантів неодноразово були спроби пошуку справ працівників філії з метою вербування, допитів та отримання інформації, йдеться в повідомленні.

Окупанти не пропускають на тимчасово окуповані території Херсонської області українську гуманітарку з ліками та продуктами. І не випускають звідти людей.

На Херсонщині загарбники запроваджують систему перепусток, щоб скоротити можливості виїхати з області.

Тисячі автомобілів із дітьми, жінками та літніми людьми, які намагаються виїхати з населених пунктів Херсонської області, що перебувають під російською окупацією, у бік підконтрольної Україні території, не пропускають загарбники.