Американський генерал назвав спосіб уникнути затяжної війни

Якщо війна Росії проти України переросте у довготривалу фазу, то це призведе до подальшого кровопролиття та ескалації.

Зокрема, у війну може втрутитись Китай. Запобігти цьому можна, надавши Україні сучасне озброєння, заявив верховний головнокомандувач Об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі у 1997-2000 роках генерал армії США Веслі Кларк під час спеціальної військової панелі Київського безпекового форуму.

“Україна повинна мати бойову спроможність відкинути російські війська на Донбасі, розрізати поступово їхні сили в Херсоні і в Херсонській області, закрити їм доступ до Криму і рухатись у двох напрямках: на сході і на півдні, розрізаючи російські війська”, сказав генерал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Здатний потопити весь Чорноморський флот РФ: Україні передадуть ізраїльський ракетний комплекс

Зокрема йдеться про сучасну зброю та військову техніку, у тому числі американські винищувачі F-16.

“Крім того, треба отримати мобільні засоби захисту, після чого закрити ці, якщо хочете, котли чи оточення у двох місцях. А для цього потрібні і танки, і РСЗВ, і гелікоптери, і літаки, такі як Су, як F-16 тощо. Також для цього потрібні належні логістичні спроможності та відповідні дані розвідки”, додав.

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, генерал Кирило Буданов заявив, що у серпні відбудеться перелом у війні з Росією. Більшість битв завершаться до кінця року.