Кім Чен Ин заявив про найбільше потрясіння, з яким зіткнулася КНДР

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що КНДР зіткнулася з найбільшим потрясінням з часів незалежності. У країні фіксується спалах коронавірусу.

«Генеральний секретар заявив, що, в той час як по всьому світу ситуація з поширенням нового коронавіруса серйозна, можна називати поширення і в нашій країні цього злісного інфекційного захворювання найбільшим потрясінням з моменту її заснування, але ми скільки завгодно можемо подолати кризу, якщо не втратимо зосередженість на реалізації антивірусних заходів, будемо підтримувати організованість і контроль і посилимо боротьбу з інфекцією», – пише Центральне телеграфне агентство Кореї.

ЦТАК стверджує, що по всій Північній Кореї відзначено 524 440 хворих, при цьому 243 тисячі вже одужали – в агентстві уточнили, що це число зареєстровано з кінця квітня до 13 травня.

Нагадаємо, напередодні у КНДР заявили про перший летальний випадок від коронавірусу. У пацієнта виявили «Омікрон».

Раніше лідер Північної Кореї Кім Чен Ин пояснив свою відмову від covid-вакцини компанії Sinovac тим, що КНДР бореться з пандемією «у своєму стилі». Зокрема у 2020 році влада КНДР перекрила кордони з Китаєм мінними полями, щоб запобігти проникненню в країну заражених коронавірусом.