На кількох напрямках окупанти намагаються наступати, але ЗСУ дають їм відсіч – Генштаб

Російські окупанти намагаються наступати на декількох напрямках, але зазнають невдачі.

На Слов’янському напрямку противник основні зусилля зосереджував на наступі в районі населеного пункту Богородичне, але не мав успіху, повідомляє у Facebook Генштаб ЗСУ.

Окупанти вели артилерійські обстріли по районах населених пунктів Нова Дмитрівка і Краснопілля. Також здійснилиавіаудари по районах населених пунктів Долина та Адамівка.

На Донецькому і Таврійському напрямках ворожі підрозділи продовжують обстрілювати українські війська. Окупанти намагалися встановити контроль над населеними пунктами Новоселівка Друга, Кам’янка, Мар’їнка і Новомихайлівка.

На Лиманському напрямку ворог безуспішно намагається закріпитись в районі населеного пункту Олександрівка. На Сіверськодонецькому напрямку здійснює активний вогневий вплив в районі населеного пункту Рубіжне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Який вигляд має Азовсталь після двох місяців бомбардувань – супутникові знімки

На Бахмутському напрямку окупанти намагалися вести штурмові дії у напрямках населених пунктів Золоте та Комишуваха, але зазнали невдачі. Вони обстрілюють населені пункти Тошківка та Оріхове.

На Авдіївському напрямку, за підтримки артилерії, росіяни ведуть наступальні дії у напрямках населених пунктів Кам’янка та Новоселівка, успіху не мають.

У Маріуполі основні зусилля окупанти зосереджували на блокуванні українських підрозділів в районі заводу “Азовсталь”, продовжують обстріли.

На Південнобузькому напрямку активних бойових дій ворог не проводив, обстрілював підрозділи Сил оборони зі ствольної артилерії та мінометів. Продовжував ведення повітряної розвідки.

На тимчасово зайнятих противником територіях продовжується проведення протиправних дій стосовно місцевого населення. Тривають заходи адміністративно-поліцейського режиму, посилено контррозвідувальний режим. Продовжується безпідставне затримання мирних жителів, особливо осіб з активною проукраїнською позицією.

На Слобожанському напрямку противник відводить свої підрозділи від Харкова. Намагається не дозволити бійцям Сил оборони зайти в тил російського угруповання військ у Ізюмі.

Загарбники обстрілювали позиції наших військ в районах сіл Петрівка, Питомник, Руські Тишки та Тернова.