Накаталися: обвал на 80% продажів нових авто в росії

Продажі нових легкових автомобілів та малотоннажних вантажних автомобілів у росії у квітні впали на 78,5%. Реальний стан продажів перевищив песимістичні прогнози.

Про це пише «Економічна правда» з посиланням на російське ЗМІ «Коммерсантъ», яке оприлюднило дані Асоціації європейського бізнесу.

Відтак минулого місяця в росії було продано 32706 таких автівок.

У квітні продажі АвтоВАЗу впали на 78%, за чотири місяці з початку 2022 року продажі знизилися на 50% –  до 61 218 автомобілів.

Нагадаємо, французький автоконцерн Renault передасть свою частку у 68% в «АвтоВАЗі» Центральному науково-дослідному автомобільному та автомоторному інституту «НАМІ».

Продажі «Соллерс Авто» у квітні впали на 42,2%, за чотири місяці — на 14,4% –  до 11 258 авто.

Зазначається, що продажі або стали скорочуватися на тлі відходу іноземних автовиробників з росії. Раніше асоціація прогнозувала, що в поточному році продажі нових автомобілів в росії можуть скоротитися на 50%, до 800 тисяч штук, що стане найбільшим падінням російського авторинку за всю його історію.

Нагадаємо, АвтоВАЗ вперше заявив про відсутність можливості продовжувати роботу. З 1 по 22 травня не працюватиме Автотор, що раніше займався збіркою BMW, KIA, Hyundai. Керівництво Автотору намагається допомогти працівникам роздаючи земельні ділянки під городи, що дійсно свідчить про непросте економічне становище росіян.