Держприкордонслужба спростувала російський фейк про введення польсько-литовських миротворців

Кремлівська пропаганда поширює лист начебто від командування ЗСУ до Держприкордонслужби, в якому попереджається про введення в Україну 22-24 травня іноземного миротворчого контингенту. Прикордонники попереджають, що лист фейковий.

Як повідомляє ДПСУ, лист, який, нібито, надійшов від Збройних сил України на ім’я голови Державної прикордонної служби України, містить низку як граматичних помилок, так і тих, що стосуються українського кордону. «Не виключено, що текст змісту листа на українську мову перекладали за допомогою онлайн-перекладача», – зауважили в ДПСУ.

Такий лист в Адміністрацію Державної прикордонної служби України не надходив. Також, за наданою інформацією від Збройних сил України, такий лист не створювався і не направлявся до прикордонного відомства.

«До того ж, в Україні подібне листування здійснюється лише через електронний документообіг. Але звідки це знати представникам відсталої країни-агресорки? Появу в інформаційному просторі сфальшованого документа вважаємо черговою брудною провокацією російської пропаганди», – підкреслили у ДПСУ.